התחבר
פנה לנציג שירות למענה מקצועי
שם דוא"ל
שלחו


שמני אלחלד 107 מיועדים לשימור והרצת מכלולים רבים, ובינהם:מנועי בנזין ודיזל, תיבות הילוכים, תיבות העברה, דיפרנציאליים וממסרות שונות. מתאימים לשימור מכלולים וחטיבות כח בעת אחסנתם עד שנתיים. מכילים גם את כל התוספים הדרושים על מנת לתפקד כשמן מנוע או ממסרה רגיל.

דף מוצר

נוזל דליל לציפוי ושימור נגד חלודה. יוצר שכבת הגנה דקה על פני מתכות ומגן עליהן בפני חלודה וקורוזיה. משמש בעיקר להגנת חלקים מעובדים לאחר שעברו טיפול שטח )כגון פוספטיזציה והשחמה(. מיועד לחלקים באיחסון פנים.

דף מוצר

שמן לשימון ושימור כלי נשק קטנים ובינוניים ונשק אוטומטי. דוחה מים ומשאיר שכבת שמן דקה על הנשק המשמרו נגד חלודה. מתאים לשימון בכל מנגנוני הנשק וכלי הטייס וכשמן שימון רב-שימושי למגוון שימושים כלליים.

דף מוצר

מוצר רב-שימושי המתמוסס הן במים והן בממסים אורגניים. מגן נגד חלודה והכתמה. מיועד להגנת פני שטח כל סוגי המתכות, צנרת, מוטות וחוטי מתכת, חלקים לאחר עיבוד )כגון השחזה(, לאחר טיפול תרמי )כגון חיסום( או לאחר טיפול שטח )כגון פוספטיזציה(.

דף מוצר

נוזל שימור רב-תכליתי, המשאיר שכבת מגן שומני על גבי המתכת. בעל כושר הדבקות לפני שטח המתכת, דוחה מים, מגן בפני חלודה לתקופה של 12 חודשים באיחסון חוץ או 18 חודשים באיחסון פנים. מתאים לרוב סוגי המתכות והסגסוגות ולכל סוגי החלקים.

דף מוצר

מוצרי ציפוי למניעת חלודה וקורוזיה בעלי הרכב אורגני-אנאורגני העונה למפרט צבא ארה"ב. הציפויים מסידרה זו נבחנו בצורה מקיפה במגוון רחב של תנאים ועל מגוון רחב של מתכות, סגסוגות, עץ, פולי-אוריטן, נייר וסיבים טבעיים.

דף מוצר

שמן ציפוי המקנה הגנה בפני חלודה לתקופות ממושכות )6 חודשים לפחות(. מיועד לחלקי מתכת באיחסון פנים. דוחה מים ורטיבות, מנטרל השפעת אדי חומצה וטביעת אצבעות, אינו מכתים מתכות. מתאים לשימוש על כל סוגי המתכות.

דף מוצר
הקטלוג המלא

מוצרים תעשייתיים
מוצרים אוטומוטיביים
חומרי ניקוי וכימיקלים
שמנים לתעופה
שמני ימיה
עמוד הבית
פרופיל החברה
קטלוג מוצרים
תמיכה באיכות הסביבה
בטיחות בעבודה
המוצרים שלנו
מרכז מכירות
לוח מודעות
צור קשר
ENGLISH
2009 כל הזכויות שמורות דלק שמנים ת.ד. 31 לוד מיקוד 71100 | 08-9270888 פקס: 072-2770660 | deleklubes@deleklubes.com

פותח על ידי אפריקום מערכות  Symbols עיצוב ופרסום